Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Wyniki GLPN

 

 

GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY

Sezon 2016

TABELA - 10 kolejka z dn. 18.09.2016 r.

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

10

 

9

 

1

 

0

 

28

 

65:17

 

2.

 

Chęciny

 

10

 

8

 

1

 

1

 

25

 

66:26

 

3.

 

Blok Ekipa

 

9

 

6

 

1

 

2

 

19

 

47:26

 

4.

 

Polichno

 

10

 

4

 

1

 

5

 

13

 

48:57

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

9

 

3

 

0

 

6

 

9

 

21:32

 

6.

 

KS Lipowica

 

10

 

2

 

2

 

6

 

8

 

42:43

 

7.

 

Daj Boże Talent

 

10

 

2

 

0

 

8

 

6

 

18:77

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

10

 

1

 

2

 

7

 

5

 

30:65

 

TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN 2016 - 10 kolejka z dn. 18.09.2016 r.

NAZWISKO I IMIĘ

DRUŻYNA

BRAMKI

Lis Marcin

LuCasco

14

Tekiel Jacek

Blok Ekipa

14

Mielczarz Arkadiusz

Blok Ekipa

11

Chłopek Mateusz

Chęciny

9

Nowaczek Paweł

Polichno

9

Mazur Maciej

Chęciny

9

Drej Grzegorz

Chęciny

8

Sinkiewicz Norbert

LuCasco

7

Włosiński Grzegorz

LuCasco

6

Frączek Dawid

Nawroplast Tokarnia

6

Kubicki Karol

KS Lipowica

6

Wijas Paweł

Nawroplast Tokarnia

5

Jamorski Konrad

Wiatrak Tokarnia

5

Nartowski Rafał

Polichno

5

Wojsa Norbert

Blok Ekipa

5

Bednarski Jakub

KS Lipowica

5

Nawrot Cezary

Wiatrak Tokarnia

5

Błaszczyk Szymon

Polichno

5

Jaworski Dawid

LuCasco

4

Dziurzyński Emil

Wiatrak Tokarnia

4

Jastrzębski Paweł

Chęciny

4

Paluch Mariusz

Blok Ekipa

4

Brola Paweł

Chęciny

3

Bednarski Bartosz

KS Lipowica

3

Zięba Paweł

Polichno

3

Ogonowski Adam

Chęciny

3

Kostecki Mateusz

Blok Ekipa

3

Petelicki Mateusz

Polichno

3

Dobrowolski Kacper

LuCasco

3

Zaleśny Marcin

Chęciny

3

Dewerenda Sebastian

Nawroplast Tokarnia

2

Sinkiewicz Radosław

Chęciny

2

Widomski Karol

KS Lipowica

2

Wroński Piotr

Wiatrak Tokarnia

2

Lasa Tomasz

Polichno

1

Drej Maciej

LuCasco

1

Kościołek Jakub

Wiatrak Tokarnia

1

Kopeć Robert

Blok Ekipa

1

Grajek Albert

Wiatrak Tokarnia

1

Cuper Łukasz

LuCasco

1

Dzikowski Marcin

Chęciny

1

Kępka Dariusz

KS Lipowica

1

Pabian Rafał

KS Lipowica

1

Sołtysik Michał

Nawroplast Tokarnia

1

 

GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY

Sezon 2016

Wyniki meczy II runda – 10 kolejka z dnia 18.09.2016 r.

I mecz godz. 15.00

KS Lipowica– Wiatrak Tokarnia 9-3 /3-3/

Strzelcy bramek:

KS Lipowica: Bednarski Jakub -3,Bednarski Bartosz-3, Widomski Karol-2, Pabian Rafał-1.

Wiatrak Tokarnia: Dziurzyński Emil -2, Nawrot Cezary -1.

Żółte kartki: Widomski Karol /KS Lipowica/, Zawadzki Jacek /KS Lipowica/, Chruściel Konrad /Wiatrak Tokarnia/.

II mecz godz. 16.00

LuCasco – Daj Boże Talent 3-0 / walkower Daj Boże Talent /

III mecz godz. 17.00

Chęciny – Polichno 8-3 /4-1/

Strzelcy bramek:

Chęciny: Mazur Maciej -3, Ogonowski Adam -1, Dzikowski Marcin -1, Jastrzębski Paweł-1, Drej Grzegorz -1, Zaleśny Marcin-1.

Polichno: Błaszczyk Szymon-2, Nowaczek Paweł -1.

IV mecz: Blok Ekipa – Nawroplast Tokarnia / mecz przełożony na dzień 02.10.2016 r. godz.19.00/

 

 

Obsada sędziowska: Tomasz Hańćko, Zbigniew Zapała.

Opieka medyczna: Speed Med Poland


 


GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY

Sezon 2016

TABELA - 9 kolejka z dn. 11.09.2016 r.

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

9

 

8

 

1

 

0

 

25

 

62:17

 

2.

 

Chęciny

 

9

 

7

 

1

 

1

 

22

 

58:23

 

3.

 

Blok Ekipa

 

9

 

6

 

1

 

2

 

19

 

47:26

 

4.

 

Polichno

 

9

 

4

 

1

 

4

 

13

 

45:49

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

9

 

3

 

0

 

6

 

9

 

21:32

 

6.

 

Daj Boże Talent

 

9

 

2

 

0

 

7

 

6

 

18:74

 

7.

 

KS Lipowica

 

9

 

1

 

2

 

6

 

5

 

33:40

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

9

 

1

 

2

 

6

 

5

 

27:56

 

 

TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN 2016 - 9 kolejka z dn. 11.09.2016 r.

NAZWISKO I IMIĘ

DRUŻYNA

BRAMKI

Lis Marcin

LuCasco

14

Tekiel Jacek

Blok Ekipa

14

Mielczarz Arkadiusz

Blok Ekipa

11

Chłopek Mateusz

Chęciny

9

Nowaczek Paweł

Polichno

8

Sinkiewicz Norbert

LuCasco

7

Drej Grzegorz

Chęciny

7

Włosiński Grzegorz

LuCasco

6

Mazur Maciej

Chęciny

6

Frączek Dawid

Nawroplast Tokarnia

6

Kubicki Karol

KS Lipowica

6

Wijas Paweł

Nawroplast Tokarnia

5

Jamorski Konrad

Wiatrak Tokarnia

5

Nartowski Rafał

Polichno

5

Wojsa Norbert

Blok Ekipa

5

Jaworski Dawid

LuCasco

4

Nawrot Cezary

Wiatrak Tokarnia

4

Paluch Mariusz

Blok Ekipa

4

Brola Paweł

Chęciny

3

Dobrowolski Kacper

LuCasco

3

Błaszczyk Szymon

Polichno

3

Petelicki Mateusz

Polichno

3

Kostecki Mateusz

Blok Ekipa

3

Jastrzębski Paweł

Chęciny

3

Zięba Paweł

Polichno

3

Ogonowski Adam

Chęciny

2

Wroński Piotr

Wiatrak Tokarnia

2

Sinkiewicz Radosław

Chęciny

2

Bednarski Jakub

KS Lipowica

2

Dewerenda Sebastian

Nawroplast Tokarnia

2

Zaleśny Marcin

Chęciny

2

Dziurzyński Emil

Wiatrak Tokarnia

2

Kępka Dariusz

KS Lipowica

1

Sołtysik Michał

Nawroplast Tokarnia

1

Kopeć Robert

Blok Ekipa

1

Lasa Tomasz

Polichno

1

Drej Maciej

LuCasco

1

Kościołek Jakub

Wiatrak Tokarnia

1

Grajek Albert

Wiatrak Tokarnia

1

Cuper Łukasz

LuCasco

1

 

 

GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CHĘCINY

Sezon 2016

Wyniki meczy II runda – 9 kolejka z dnia 11.09.2016 r.

I mecz godz. 15.00

Blok Ekipa– Daj Boże Talent 18-0 /7-0/

Strzelcy bramek:

Blok Ekipa: Mielczarz Arkadiusz – 4, Tekiel Jacek -6, Wojsa Norbert -4, Kostecki Mateusz -2, Paluch Mariusz -2.

II mecz godz. 16.00

Chęciny – Nawroplast Tokarnia 10-3 / 4-3/

Strzelcy bramek:

Chęciny: Sinkiewicz Radosław -2, Jastrzębski Paweł -3, Drej Grzegorz -3, Mazur Maciej -2.

Nawroplast Tokarnia: Dewerenda Sebastian -2, Sołtysik Michał -1.

III mecz godz. 17.00

Polichno – Wiatrak Tokarnia 9-6 /5-4/

Strzelcy bramek:

Polichno: Nowaczek Paweł – 2, Zięba Paweł -3, Lasa Tomasz -1, Błaszczyk Szymon -1, Petelicki Mateusz -2.

Wiatrak Tokarnia: Nawrot Cezary -4, Kościołek Jakub -1, Grajek Albert -1.

IV mecz godz. 18.00

LuCasco – KS Lipowica 6-3 /3-1/

Strzelcy bramek:

LuCasco: Lis Marcin -2, Dobrowolski Kacper -1, Sinkiewicz Norbert -1, Jaworski Dawid -1, Cuper Łukasz -1.

KS Lipowica: Bednarski Bartosz -1, Kubicki Karol -1, Widomski Karol -1.

Żółte kartki: Dziopa Robert / KS Lipowica /.

 

 

TABELA II Runda I kolejka 04.09.2016 r.

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

8

 

7

 

1

 

0

 

22

 

56:14

 

2.

 

Chęciny

 

8

 

6

 

1

 

1

 

19

 

48:20

 

3.

 

Blok Ekipa

 

8

 

5

 

1

 

2

 

16

 

29:26

 

4.

 

Polichno

 

8

 

3

 

1

 

4

 

10

 

36:43

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

8

 

3

 

0

 

5

 

9

 

18:22

 

6.

 

Daj Boże Talent

 

8

 

2

 

0

 

6

 

6

 

18:56

 

7.

 

KS Lipowica

 

8

 

1

 

2

 

5

 

5

 

30:34

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

8

 

1

 

2

 

5

 

5

 

21:47

 

TABELA klasyfikacja najlepszy strzelec GLPN po 8 rundzie -04.09.2016 r.

NAZWISKO I IMIĘ

DRUŻYNA

BRAMKI

Lis Marcin

LuCasco

12

Chłopek Mateusz

Chęciny

9

Tekiel Jacek

Blok Ekipa

8

Mielczarz Arkadiusz

Blok Ekipa

7

Frączek Dawid

Nawroplast Tokarnia

6

Kubicki Karol

KS Lipowica

6

Włosiński Grzegorz

LuCasco

6

Nowaczek Paweł

Polichno

6

Sinkiewicz Norbert

LuCasco

6

Jamorski Konrad

Wiatrak Tokarnia

5

Nartowski Rafał

Polichno

5

Wijas Paweł

Nawroplast Tokarnia

5

Drej Grzegorz

Chęciny

5

Mazur Maciej

Chęciny

4

Brola Paweł

Chęciny

3

Jaworski Dawid

LuCasco

3

Zaleśny Marcin

Chęciny

2

Ogonowski Adam

Chęciny

2

Wroński Piotr

Wiatrak Tokarnia

2

Dziurzyński Emil

Wiatrak Tokarnia

2

Paluch Mariusz

Blok Ekipa

2

Bednarski Jakub

KS Lipowica

2

Dobrowolski Kacper

LuCasco

2

Błaszczyk Szymon

Polichno

2

Petelicki Mateusz

Polichno

1

Wojsa Norbert

Blok Ekipa

1

Kopeć Robert

Blok Ekipa

1

Kępka Dariusz

KS Lipowica

1

Kostecki Mateusz

Blok Ekipa

1

Drej Maciej

LuCasco

1

 

Wyniki meczy II runda – 8 kolejka z dnia 04.09.2016 r.

I mecz godz. 15.00

Daj Boże Talent – Nawroplast Tokarnia 3-0 /walkower Nawroplast Tokarnia/

II mecz godz. 16.00

Chęciny – Wiatrak Tokarnia 16-5 / 8-1/

Strzelcy bramek:

Chęciny: Drej Grzegorz -5, Mazur Maciej -4, Brola Paweł-3, Zaleśny Marcin -2, Ogonowski Adam -2.

Wiatrak Tokarnia: Wroński Piotr -2, Dziurzyński Emil -2, Brola Paweł - 1/ Chęciny samobójczy/,

III mecz godz. 17.00

Blok Ekipa – KS Lipowica 5-3 /1-1/

Strzelcy bramek:

Blok Ekipa: Paluch Mariusz -2, Kostecki Mateusz -1, Wojsa Norbert -1, Kopeć Robert -1.

KS Lipowica: Bednarski Jakub -2, Kępka Dariusz -1.

IV mecz godz. 18.00

LuCasco – Polichno 11-4 /6-0/

Strzelcy bramek:

LuCasco: Lis Marcin -4, Jaworski Dawid-3, Dobrowolski Kacper- 2, Drej Maciej -1, Sinkiewicz Norbert -1.

Polichno: Błaszczyk Szymon -2, Nowaczek P:aweł -1, Petelicki Mateusz -1.

 

Obsługa sędziowska: Tomasz Hańćko, Zbigniew Zapała.

Opieka medyczna: Speed Med Poland

 

 

 

TABELA PO ZAKOŃCZENIU I RUNDY

 

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

7

 

6

 

1

 

0

 

19

 

45:10

 

2.

 

Chęciny

 

7

 

5

 

1

 

1

 

16

 

32:15

 

3.

 

Blok Ekipa

 

7

 

4

 

1

 

2

 

13

 

24:23

 

4.

 

Polichno

 

7

 

3

 

1

 

3

 

10

 

32:32

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

7

 

3

 

0

 

4

 

9

 

18:19

 

6.

 

KS Lipowica

 

7

 

1

 

2

 

4

 

5

 

27:29

 

7.

 

Wiatrak Tokarnia

 

7

 

1

 

2

 

4

 

5

 

16:31

 

8.

 

Daj Boże Talent

 

7

 

1

 

0

 

6

 

3

 

15:56

 

Najlepsi strzelcy po I rundzie GLPN

9 - Chłopek Mateusz (Chęciny)

8 - Lis Marcin (LuCasco), Tekiel Jacek (Blok Ekipa)

7 - Mielcarz Arkadiusz (Blok Ekipa)

6 - Frączek Dawid (Nawroplast Tokarnia), Kubicki Karol (KS Lipowica), Włosiński Grzegorz (LuCasco)

5 - Jamorski Konrad (Wiatrak Tokarnia), Nartowski Rafał (Polichno), Nowaczek Paweł (Polichno),Sinkiewicz Norbert (LuCasco), Wijas Paweł (Nawroplast Tokarnia)

 

 

 

WYNIKI VII RUNDY GLPN Z DNIA 26.06.2016 R.

 

 

1. Lipowica – Daj Boże Talent (6-0) 9-1

Strzelcy bramek:

Lipowica: Widomski Karol – 2, Stawiarz Filip -1, Bednarski Bartosz-1, Kubicki – 2, Wilczak Maciej -3

Daj Boże Talent: Filipowicz Grzegorz -1.

Żółte kartki:

 

2. Blok Ekipa – Polichno (6-2) 10-6

Strzelcy bramek:

Blok Ekipa: Mielczarz Arkadiusz – 4, Tekiel Jacek -3, Pierzak Grzegorz -1, Wojsa Norbert -2.

Lipowica: Ziemba Paweł – 1, Nartowski Rafał -3, Nowaczek Paweł -2.

Żółte kartki:

Polichno: Petelicki, Czekaj Marek.

 

3. Nawroplast Tokarnia- Wiatrak Tokarnia ( 0-0) 3-0

Strzelcy bramek:

Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid-2,Kościołek Jakub -1.

Żółte kartki:

Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid, Kościołek Jakub.

Wiatrak Tokarnia: Wroński Piotr.

 

4. Chęciny – LuCasco (0-0) 1-1

Strzelcy bramek:

Chęciny: Sinkiewicz Rafał -1.

LuCasco: Jaworski Norbert -1.

Żółte kartki:

LuCasco: Sinkiewicz, Gugulski B.

 

Obsada sędziowska: Dariusz Gorzelak, Arkadiusz Jakubczyk.

 



Wyniki VI kolejki GLPN 19.06.2016r.
Blok Ekipa-Chęciny 1:5

Bramki:

Blok Ekipa: Cielibała Tomasz - 1,

Chęciny:Chłopek Mateusz - 3, Sinkiewicz Rafał-2.

Polichno-Daj Boże Talent 6:2

Bramki:

Polichno: Zięba Paweł 2, Kruk Piotr 1, Nowaczek Paweł 2, Petelicki Mateusz 1,

Daj Boże Talent: Polit Piotr 1, Badowski Karol 1

Nawroplast Tokarnia-KS Lipowica 5:2
Bramki:

Nawroplast: Więcek Karol 2, Kościołek Jakub 1, Wijas Paweł 1, Kostecki Mateusz 1,

KS Lipowica: Bednarski Bartosz 2
żółte kartki: Kostecki Mateusz (Nawroplast Tokarnia), Widomski Karol (Lipowica)
wykluczenia: Mateusz Foksa (Nawroplast Tokarnia)

Wiatrak Tokarnia-LuCasco 1:9
Bramki:

Wiatrak Tokarnia: Curyl Hubert 1,

LuCasco: Drej Maciej 2, Lis Marcin 2,Sinkiewicz Norbert 1, Jaworski Norbert 1, Jakóbczyk Marcin 1, Majcher Michal 1, samobójcza bramka 1.

 

Tabela po VI kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

6

 

6

 

0

 

0

 

18

 

44:9

 

2.

 

Chęciny

 

6

 

5

 

0

 

1

 

15

 

31:14

 

3.

 

Polichno

 

6

 

3

 

1

 

2

 

10

 

26:22

 

4.

 

Blok Ekipa

 

6

 

3

 

1

 

2

 

10

 

14:17

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

6

 

2

 

0

 

4

 

6

 

15:19

 

6.

 

Wiatrak Tokarnia

 

6

 

1

 

1

 

4

 

4

 

16:28

 

7.

 

Daj Boże Talent

 

6

 

1

 

0

 

5

 

3

 

14:47

 

8.

 

KS Lipowica

 

6

 

0

 

2

 

4

 

2

 

18:28

 

WYNIKI V RUNDY GLPN 12.06.2016 R.

 

Polichno --- KS Lipowica 7:7 (0:4)
bramki: Kruk Piotr 1, Nowaczek Paweł 3, Petelicki Mateusz 2, Nartowski Rafał 1.---- Bednarski Jakub 3, Pyczek Maciej 1, Kubicki Karol1, Bednarski Maciej 1, Widomski Karol 1

Nawroplast Tokarnia--- LuCasco 2:4 (0:1)
bramki: Kostecki Mateusz 2,---- Drej Maciej 1, Sinkiewicz Norbert 1, Jaworski Dawid 1, LisMarcin 1.

Blok Ekipa--- Wiatrak Tokarnia 3:3 (1:1)
bramki: Mielczarz Arkadiusz 1, Paluch Mariusz 1, Tekiel Jacek 1---- Kaczor Wiktor 1, Grajek Albert 1, Jamorski Konrad 1.
Żółte kartki: Kaczor Wiktor i Artur Chruściel (Wiatrak Tokarnia).

Chęciny --- Daj Boże Talent; 11: 2 (7:0)
bramki: Drej Grzegorz 3, Chłopek Mateusz 2, Mazur Maciej 3, Dzikowski Marcin 2, Ogonowski Adam 1.---- Badowski Karol 2.

Sędziowie: Krzysztof Habik, Tomasz Hańćko, Arkadiusz Jakubczyk

Tabela po V kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

5

 

5

 

0

 

0

 

15

 

35:8

 

2.

 

Chęciny

 

5

 

4

 

0

 

1

 

12

 

26:13

 

3.

 

Blok Ekipa

 

5

 

3

 

1

 

1

 

10

 

13:12

 

4.

 

Polichno

 

5

 

2

 

1

 

2

 

7

 

20:20

 

5.

 

Wiatrak Tokarnia

 

5

 

1

 

1

 

3

 

4

 

15:19

 

6.

 

Nawroplast Tokarnia

 

5

 

1

 

0

 

4

 

3

 

18:21

 

7.

 

Daj Boże Talent

 

5

 

1

 

0

 

4

 

3

 

14:41

 

8.

 

KS Lipowica

 

5

 

0

 

2

 

3

 

2

 

16:23

 

 

 

WYNIKI IV RUNDY GLPN Z DNIA 05.06.2016 R.

 

1. Wiatrak Tokarnia – Daj Boże Talent (3-2) 7-2

Strzelcy bramek:

Wiatrak Tokarnia: Kaczor Wiktor – 3, Jamorski Konrad -2, Grajek Albert-1, Curyl Hubert -1.

Daj Boże Talent: Radomski -1, Nawrot Cezary -1.

Żółte kartki:

Daj Boże Talent: Kluzek

 

2. Chęciny – Lipowica (4-1) 6-3

Strzelcy bramek:

Chęciny: Jastrzębski Paweł -2, Chłopek Mateusz -3, Drej Grzegrz-1.

Lipowica: Kępka Dariusz-1, Bednarski -1, Jastrzębski Tomasz -1.

Żółte kartki:

Lipowica: Bednarski.

 

3. Nawroplast Tokarnia- Polichno ( 1-4) 2-5

Strzelcy bramek:

Nawroplast Tokarnia: Myśliński Hubert -1, Frączek Dawid-1.

Polichno: Myśliński Hubert -1 / samobójcza/, Błaszczyk Szymon -4.

Żółte kartki:

Nawroplast Tokarnia: Frączek Dawid.

Polichno: Błaszczyk Szymon.

 

4. Blok Ekipa – LuCasco (0-2) 1-3

Strzelcy bramek:

Blok Ekipa: Karkocha Wiktor -1.

LuCasco: Jastrzębski Dawid -1, Lis Marcin -1, Włosiński Grzegorz-1

Żółte kartki:

Blok Ekipa: Wojsa Norbert, Karkocha Wiktor.

LuCasco: Lis Marcin.

 

Tabela po IV kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

4

 

4

 

0

 

0

 

12

 

31:6

 

2.

 

Chęciny

 

4

 

3

 

0

 

1

 

9

 

15:11

 

3.

 

Blok Ekipa

 

4

 

3

 

0

 

1

 

9

 

10:9

 

4.

 

Polichno

 

4

 

2

 

0

 

2

 

6

 

13:13

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

4

 

1

 

0

 

3

 

3

 

16:17

 

6.

 

Wiatrak Tokarnia

 

4

 

1

 

0

 

3

 

3

 

12:16

 

7.

 

Daj Boże Talent

 

4

 

1

 

0

 

3

 

3

 

12:30

 

8.

 

KS Lipowica

 

4

 

0

 

1

 

3

 

1

 

9:16

 

Obsada sędziowska: Dariusz Gorzelak, Arkadiusz Jakubczyk.

 

 

Wyniki III kolejki Gminnej Ligi Piłki Nożnej

 

Wiatrak Tokarnia- KS Lipowica 3:3

Bramki: Wiatrak Tokarnia - Jamorski Konrad 2, Chruściel Artur 1,

KS Lipowica – Wilczak Maciej, Kubicki Karol

Nawroplast Tokarnia- Blok Ekipa 4:5

Bramki: Nawroplast Tokarnia – Foksa Mateusz 2, Wijas Paweł, Frączek Dawid

Blok Ekipa – Tekiel Jacek 2, Mielcarz Arkadiusz 2, Wojsa Norbert 1.

Daj Boże Talent - LuCasco 3:16

Bramki: Daj Boże Talent – Badowski Karol 1, Czarnecki Jakub 2

LuCasco – Drej Maciej 2, Jakubczyk Marcin 2, Lis Marcin 1, Sinkiewicz Norbert 1, Cuper Łukasz 3, Włosiński Grzegorz 4, Śliwa Kacper 3.

Polichno - Chęciny 2:3

Bramki: Polichno – Zięba Piotr 1, Kruk Piotr 1

Chęciny - Jastrzębski Paweł 1, Mateusz Chłopek 1, samobójcza.

 

Tabela po III kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

3

 

3

 

0

 

0

 

9

 

28:5

 

2.

 

Blok Ekipa

 

3

 

3

 

0

 

0

 

9

 

9:6

 

3.

 

Chęciny

 

3

 

2

 

0

 

1

 

6

 

9:8

 

4.

 

Nawroplast Tokarnia

 

3

 

1

 

0

 

2

 

3

 

14:12

 

5.

 

Polichno

 

3

 

1

 

0

 

2

 

3

 

8:11

 

6.

 

Daj Boże Talent

 

3

 

1

 

0

 

2

 

3

 

10:23

 

7.

 

KS Lipowica

 

3

 

0

 

1

 

2

 

1

 

6:10

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

3

 

0

 

1

 

2

 

1

 

5:14

 

 

 

 

 

Wyniki II rundy Gminnej Ligi Piłki Nożnej

 

Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)

Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)

Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)

KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)

Tabela po II kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

2

 

2

 

0

 

0

 

6

 

12:2

 

2.

 

Blok Ekipa

 

2

 

2

 

0

 

0

 

6

 

4:2

 

3.

 

Nawroplast Tokarnia

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

10:7

 

4.

 

Daj Boże Talent

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

7:7

 

5.

 

Chęciny

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

6:6

 

6.

 

Polichno

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

6:8

 

7.

 

KS Lipowica

 

2

 

0

 

0

 

2

 

0

 

3:7

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

2

 

0

 

0

 

2

 

 

 

I KOLEJKA RUNDA WIOSENNA

Nawroplast Tokarnia – Daj Boże Talent 5:6 (2:3)

Strzelcy bramek:

Nawroplast: Frączek Dawid – 2, Foksa Mateusz, Więcek Karol, Kostecki Mateusz po 1.

Daj Boże Talent: Cezary Nawrot -3, Czarnecki Jakub – 2, Radomski Tomasz – 1.

Wiatrak Tokarnia – Chęciny 1:5 (0:1)

Strzelcy bramek:

Wiatrak: Chruściel Artur – 1.

Chęciny: Sinkiewicz Radosław – 3, Dzikowski Marcin, Hajduk Michał po1.

KS Lipowica – Blok Ekipa 1:2 (1:2)

Strzelcy bramek:

KS Lipowica: Dziopa Robert – 1, Blok Ekipa: Karkocha Wiktor, Pingot Mateusz po 1.

Polichno – LuCasco 0:7 (0:2)

Strzelcy bramek, LuCasco: Lis Marcin, Sinkiewicz Norbert po 2, Jakubczyk Marcin, Galus Paweł, Dobrowolski Kacper po 1.

Obsługa sędziowska: Gorzelak Dariusz, Hańćko Tomasz

Tabela po I kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

1

 

0

 

0

 

3

 

7:0

 

2.

 

Chęciny

 

1

 

0

 

0

 

3

 

5:1

 

3.

 

Daj Boże Talent

 

1

 

0

 

0

 

3

 

6:5

 

4.

 

Blok Ekipa

 

1

 

0

 

0

 

3

 

2:1

 

5.

 

Nawroplast Tokarnia

 

0

 

0

 

1

 

0

 

5:6

 

6.

 

KS Lipowica

 

0

 

0

 

1

 

0

 

1:2

 

7.

 

Wiatrak Tokarnia

 

0

 

0

 

1

 

0

 

1:5

 

8.

 

Polichno

 

0

 

0

 

1

 

0

 

0:7

 

Najlepsi strzelcy:

Cezary Nawrot (Daj Boże Talent) - 3 bramki
Radosław Sinkiewicz (Chęciny) - 3
Marcin Lis, Norbert Sinkiewicz (LuCasco) - 2
Dawid Frączek (Nawroplast Tokarnia) - 2
Jakub Czarnecki (Daj Boże Talent) - 2
Mateusz Foksa, Karol Więcek, Mateusz Kostecki (Nawroplast Tokarnia), Tomasz Radomski(Daj Boże Talent), Marcin Dzikowski, Michał Hajduk(Chęciny), Artur Chruściel (Wiatrak Tokarnia), Robert Dziopa(KS Lipowica), Wiktor Karkocha, Mateusz Pingot(Blok Ekipa), Marcin Jakubczyk, Paweł Galus, Kacper Dobrowolski(LuCasco) - 1 bramka.

 

Daj Boże Talent-Blok Ekipa 1:2 (0:1)
Nawroplast Tokarnia-Chęciny 5:1 (3:1)
Wiatrak Tokarnia-Polichno 1:6 (0:0)
KS Lipowica-LuCasco 2:5 (2:1)

II KOLEJKA RUNDA WIOSENNA

 

Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)

Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)

Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)

KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)



W II kolejce strzelono 23 gole, co daje średnią 5,75 bramki na mecz.
Najlepsi strzelcy: Cezary Nawrot (DBT)-3, Paweł Wijas (Nawroplast)-3, Paweł Ziemba (Polichno)-3, Radosław Sinkiewicz (Chęciny)-3, Marcin Lis (LuCasco)-3
Norbert Sinkiewicz (LuCasco)-2, Kacper Dobrowolski (LuCasco)-2, Marcin Jakóbczyk (LuCasco)-2, Piotr Ziemba ( Polichno)-2, Tekiel Jacek (Blok Ekipa)-2, Dawid Frączek (Nawroplast)- 2, Jakub Czarnecki (DBT)-2

Wyniki II rundy Gminnej Ligi Piłki Nożnej

 

Daj Boże Talent – Blok Ekipa 1:2 (0:1)

Nawroplast Tokarnia – Chęciny 5:1 (3:1)

Wiatrak Tokarnia – Polichno 1:6 (0:0)

KS Lipowica – LuCasco 2:5 (2:1)

Tabela po II kolejce

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

 

Mecze

 

 

Zwycięstwa

 

Remisy

 

Porażki

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

LuCasco

 

2

 

2

 

0

 

0

 

6

 

12:2

 

2.

 

Blok Ekipa

 

2

 

2

 

0

 

0

 

6

 

4:2

 

3.

 

Nawroplast Tokarnia

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

10:7

 

4.

 

Daj Boże Talent

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

7:7

 

5.

 

Chęciny

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

6:6

 

6.

 

Polichno

 

2

 

1

 

0

 

1

 

3

 

6:8

 

7.

 

KS Lipowica

 

2

 

0

 

0

 

2

 

0

 

3:7

 

8.

 

Wiatrak Tokarnia

 

2

 

0

 

0

 

2

 

0

 

2:11

Jacek Nowak
 
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
Powrót do góry
Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach, Plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny
tel.: +48.(41)3151006, fax: +48.(41)3151085, email: gmina@checiny.pl, http://checiny.pl
NIP: 959-082-88-67 Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach
NIP: 959-16-72-746 Gmina Chęciny
Copyright © 2013 Gmina Chęciny
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x