Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Książka teleadresowa

 

KSIĄŻKA TELEADRESOWA PDF

 

KSIĄŻKA TELADRESOWA

Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach

26-060 Chęciny Pl. 2 Czerwca 4, www.checiny.pl

 

Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny

Nazwisko i Imię

e-mail

Pokój

Telefon - Sekretariat

Tel/Fax

Jaworski Robert

burmistrzjaworski@checiny.pl

108

41 31 51 006

41 31 51 085

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny

Nazwisko i Imię

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Nowak Mariusz

zastepca@checiny.pl

110

41 31 53 124

wew. 110

Sekretarz Gminy i Miasta Chęciny

Nazwisko i Imię

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Brola Paweł

sekretarz@checiny.pl

111

41 31 53 125

wew. 111

Skarbnik Gminy i Miasta Chęciny

Nazwisko i Imię

e-mail

Pokój

Tel/Fax

Telefon 41 31 51 006

Sinkiewicz Jadwiga

sinkiewicz@checiny.pl

119

41 31 53 131

wew. 119

 

 Poszczególne komórki organizacyjne

 

Sekretariat - Referat Organizacyjny – Symbol OR-I

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Tel/Fax

Pieniążkiewicz Katarzyna

Stanowisko ds. kancelaryjno – technicznych

gmina@checiny.pl

109

41 31 51 006

41 31 53 123

41 31 51 085

Kościołek Anna

Pomoc administracyjna

a.kosciolek@checiny.pl

Bielecka Karolina

Pomoc administracyjna

k.bielecka@checiny.pl

Referat Organizacyjny – Symbol OR-I

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Dąbrowska Ewa

Stanowisko ds. oświaty i spraw organizacyjnych

e.dabrowska@checiny.pl

112

41 31 53 126

wew. 122

Hajduk Grażyna

Stanowisko ds. kadrowych i organizacyjnych

g.hajduk@checiny.pl

 

 

 

Nowak Jacek

Starszy informatyk

jaceknowak@checiny.pl

17

41 31 53 117

wew. 017

Płusa Łukasz

Informatyk

l.plusa@checiny.pl

17

41 31 53 117

wew. 017

 

Referat Finansowy – Symbol FIN-II

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Stróżyk Magdalena

Zastępca Skarbnika – Kierownik Referatu

m.strozyk@checiny.pl

120

41 31 53 132

wew. 120

Majcherski Szymon

Główny księgowy Urzędu

s.majcherski@checiny.pl

 

 

 

Chabik Bożena

Stanowisko ds. wymiaru podatku

bozena.chabik@checiny.pl

117

41 31 53 129

wew. 117

Kędzior Ewa

Stanowisko ds. wymiaru podatku

-

Stępień Ilona

Stanowisko ds. opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

i.stepien@checiny.pl

Gruszczyńska Elżbieta

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

ksiegowosc@checiny.pl

121

41 31 53 133

wew. 121

Piotrowska Maria

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Gruszka Zofia

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Lasa Monika

Stanowisko ds. płac

m.lasa@checiny.pl

Malesza-Szewczyk Wioletta

Stanowisko ds. opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

w.maleszaszewczyk@checiny.pl

Kaczyńska Ewa

Stanowisko ds. obsługi kasy

-

118

41 31 53 130

wew. 118

  

Referat Inwestycji, Budownictwa i Drogownictwa – Symbol IBD-III

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Kasiński Jerzy

Kierownik Referatu

inwestycje@checiny.pl

102

41 31 53 119

wew. 102

Buczek Barbara

Stanowisko ds. inwestycji

b.buczek@checiny.pl

101

41 31 53 118

41 31 51 136

wew. 101

Gil Piotr

Stanowisko ds. drogownictwa i inwestycji

p.gil@checiny.pl

Kasińska Wioleta

Stanowisko ds. inwestycji

w.kasinska@checiny.pl

Tamborska Izabella

Stanowisko ds. drogownictwa i remontów

i.tamborska@checiny.pl

Wojcieszyńska Martyna

Stanowisko ds. inwestycji

m.wojcieszynska@checiny.pl

Dąbska Anna

Stanowisko ds. budownictwa

a.dabska@checiny.pl

104

41 31 53 121

41 31 51 138

wew. 104

Chwastowska Anna

Stanowisko ds. budownictwa i planowania przestrzennego

a.chwastowska@checiny.pl

104

wew.125

Sznajder Aneta

Stanowisko ds. inwestycji

a.sznajder@checiny.pl

104

wew. 104

 

Referat Funduszy Pomocowych i Promocji – Symbol FPP-IV

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Łysak Joanna

Kierownik Referatu

j.lysak@checiny.pl

14

41 31 53 116

wew. 014

Wrońska Anna

Stanowisko ds. pozyskiwania środków

awronska@checiny.pl

13

41 31 53 115

wew. 013

 

 

 

6

41 31 53 112

wew. 005

Piotrowska Monika

Stanowisko ds. sportu oraz rozwiązywania problemów uzależnień

gkrpa@checiny.pl

 

 

 

Wysocka Iwona

Referent ds. pozyskiwania środków

i.wysocka@checiny.pl

13

41 31 53 115

wew. 013

Redakcja miesięcznika „Wiadomości Chęcińskie” Referat Funduszy Pomocowych i Promocji – Symbol FPP-IV

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Olech-Mońska Agnieszka

Dziennikarka

agnieszkaolech@o2.pl

 

Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Gminy Chęciny „Niemczówka” ul. Małogoska 7 e-mail: informacja@checiny.pl

Centrum jest częścią Referatu Funduszy Pomocowych i Promocji – Symbol FPP-IV

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Telefon

Adach Kamila

Stanowisko ds. promocji w ramach Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej

k.adach@checiny.pl

 

Nowaczek Marcin

Pomoc administracyjna

m.nowaczek@checiny.pl

41 31 51 829

Joanna Gątkowska

Stanowisko ds. promocji w ramach Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej

j.gruszczynska@checiny.pl

 

Andrzej Kwiatkowski

Stanowisko ds. promocji w ramach Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej

a.kwiatkowski@checiny.pl

 

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Rolnictwa – Symbol GNOŚR-V

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Kurczyńska Zuzanna

Kierownik Referatu

z.kurczynska@checiny.pl

114

41 31 53 128

wew. 114

Mochocka Joanna

Zastępca Kierownika

jmochocka@checiny.pl

Gątkowska Anna

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

a.gatkowska@checiny.pl

113

41 31 53 127

wew. 113

Jokisz Ewa

Stanowisko ds. ochrony środowiska

e.jokisz@checiny.pl

Nowaczek Anna

Stanowisko ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska

a.nowaczek@checiny.pl

11

41 31 53 113

wew. 011

Kurdek-Grabalska Sylwia

Referent ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska

s.kurdek-grabalska@checiny.pl

 

41 31 53 113

wew. 011

Urząd Stanu Cywilnego – Symbol USC-VI

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Szewczyk Henryk

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

usc@checiny.pl

2

41 31 53 111

wew. 002

Nowak Teodozja

Zastępca Kierownika

t.nowak@checiny.pl

 

 

 

Samodzielne stanowiska – ewidencja ludności – Symbol SO-VI

Podsiadło Grażyna

Stanowisko do spraw obywatelskich, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz obrony cywilnej

g.podsiadlo@checiny.pl

1

41 31 53 110

wew. 001

Woźniak Mirosława

Stanowisko ds. ewidencji ludności i spraw obronnych

m.wozniak@checiny.pl

 

 Biuro Rady Miejskiej i działalność gospodarcza – Symbol BRM-VII 

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Tel/Fax

Telefon 41 31 51 006

Nowak Teodozja

Kierownik Biura Rady Miejskiej

t.nowak@checiny.pl

 

 

 

Maliszewska Anna

Stanowisko ds. działalności gospodarczej

a.maliszewska@checiny.pl

 

41 31 53 114

 

wew. 012

 

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Symbol GKRPA-VIII 

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Piotrowska Monika

Stanowisko ds. sportu oraz rozwiązywania problemów uzależnień

gkrpa@checiny.pl

6

41 31 53 112

wew. 005

Wrońska Anna

Stanowisko ds. pozyskiwania środków

awronska@checiny.pl

13

41 31 53 115

wew. 013

 

Samodzielne stanowiska – Symbol ZP-IX i KZP-X 

Nazwisko i Imię

Stanowisko

e-mail

Pokój

Telefon

Telefon 41 31 51 006

Nowak Paweł

Stanowisko ds. zamówień publicznych

pawelnowak@checiny.pl

103

41 31 53 120

wew. 103

Salamaga Michał

Stanowisko ds. kontroli i zamówień publicznych

m.salamaga@checiny.pl

 

 

 

Kokowska Ewa

Radca prawny

gmina@checiny.pl

-

41 31 51 006

-

Kokowski Konrad

Radca prawny

Lolo Sylwia

Audyt Wewnętrzny

 

Rada Miejska w Chęcinach 

Nazwisko i Imię

Funkcja

Okręg

e-mail

Mochocka Danuta

Przewodnicząca

Gościniec, Polichno, Skiby

d.mochocka@checiny.pl

Idziak Jarosław

Wiceprzewodniczący

Bolmin, Jedlnica, Milechowy, Wymysłów

j.idziak@checiny.pl

Jach Waldemar

Wiceprzewodniczący

Łukowa

w.jach@checiny.pl

Dulny Tomasz

Radny

Miasto Chęciny: Osiedle "Sosnówka"

t.dulny@checiny.pl

Gajos Rafał

Radny

Miedzianka, Podpolichno, Charężów, Zacisze

r.gajos@checiny.pl

Jarząbek Edyta

Radna

Tokarnia

e.jarzabek@checiny.pl

Kubecki Jerzy

Radny

Wolica

j.kubecki@checiny.pl

Kwiatkowski Michał

Radny

Korzecko, Mosty

m.kwiatkowski@checiny.pl

Pniewska Małgorzata

Radna

Miasto Chęciny

m.pniewska@checiny.pl

Polańska Wanda

Radna

Miasto Chęciny - ulice: Czerwona Góra, Dobrzączka, Panek, Sitkówka, Zelejowa

w.polanska@checiny.pl

Prędota Kamil

Radny

Radkowice

k.predota@checiny.pl

Szczepanik Tomasz

Radny

Miasto Chęciny: Osiedle Północ

t.szczepanik@checiny.pl

Wojdalski Janusz

Radny

Siedlce

j.wojdalski@checiny.pl

Zawierucha Michał

Radny

Ostrów, Wojkowiec, Lelusin

m.zawierucha@checiny.pl

Żelichowski Tomasz

Radny

Lipowica, Przymiarki, Starochęciny, Podzamcze, Wrzosy

t.zelichowski@checiny.pl

 

 Wykaz Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedlowych 

Sołectwo

Nazwisko i Imię

Sołectwo

Nazwisko i Imię

Przewodniczący Zarządów Osiedlowych

Bolmin

Włodarczyk Cezary

Polichno

Nartowska Halina

Chęciny i Oś. Północ

Gołuch Marek

Gościniec

Baran Stanisław

Przymiarki

Jastrzębska Lidia

Czerwona Góra

Pniewska Danuta

Korzecko

Wróbel Jolanta

Radkowice

Pawłowska Marianna

Oś. Sosnówka

Treliński Zdzisław

Lipowica

Woś Marian

Siedlce

Szewczyk Jadwiga

Sitkówka

Słowiński Mirosław

Łukowa

Piłat Antonina

Skiby

Ziętal Monika

Zelejowa

Głodkowski Jacek

Miedzianka

Terelak Karolina

Starochęciny

Skarbek Jarosław

 

Mosty

Gruszczyński Łukasz

Tokarnia

Orawiecki Jan

Ostrów

Plewiński Józef

Wojkowiec

Kardaś Aleksandra

Podpolichno

Różalska Danuta

Wolica

Żurek Paweł

 

 Zamek Królewski w Chęcinach

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

WWW

Pierzak Grzegorz

Dyrektor

Hala widowiskowo-sportowa „Pod Basztami”, ul. Armii Krajowej 18 A

biuro@zamek.checiny.pl

www.zamek.checiny.pl

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach - Hala widowiskowo-sportowa „Pod Basztami” 

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Telefon

WWW

Janusz Renata

Dyrektor

ul. Armii Krajowej 18 A

sekretariat@ckis.checiny.pl

41 31 51 097

www.ckis.com.pl

 

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

WWW

Biblioteka Publiczna w Chęcinach

ul. Białego Zagłębia 1

checiny@neostrada.pl

41 31 51 124

www.biblioteka.checiny.eu

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Chęcinach

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

Telefon

WWW

Ziach Wojciech

Dyrektor

ul. Małogoska 13

zgk@checiny.pl

41 31 51 095

41 31 52 501/ lub 502

www.zgk.checiny.pl

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chęcinach

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

WWW

Znojek Ewa

Kierownik

ul. Białego Zagłębia 1

mgops@checiny.pl

41 31 51 054

www.mgops.checiny.pl

 

Zakłady Opieki Zdrowotnej

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

Adres www i e-mail

Telefon

Tel/Fax

Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Chęcinach

os. Północ 10

www.przychodniacheciny.pl przychodniacheciny@poczta.onet.pl

41 31 51 510

41 31 51 045

Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Chęcinach – filia w Wolicy

Wolica ul. Szkolna 29

przychodniacheciny@poczta.onet.pl

41 31 54 009

Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Chęcinach – filia w Łukowej

Łukowa 17

przychodniacheciny@poczta.onet.pl

41 31 55 599

-

 

Powiatowy Urząd Pracy www.pupkielce.pl

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

Punkt Obsługi Bezrobotnych w Chęcinach

ul. Białego Zagłębia 1

kiki@praca.gov.pl

41 31 51 116

  

Placówki oświatowe, których organem prowadzącym jest Gmina

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

WWW

Szkoła Podstawowa w Bolminie

Bolmin 63 A

spbolmin@checiny.pl

41 31 51 108

www.spbolmin.szkolnastrona.pl

Szkoła Podstawowa w Łukowej

Łukowa 104

splukowa@checiny.pl

41 31 55 594

www.splukowa.edupage.org

Szkoła Podstawowa w Polichnie

Polichno 52

sppolichno@checiny.pl

41 31 52 071

www.sppolichno.edupage.org

Szkoła Podstawowa w Starochęcinach

Starochęciny 61

spstarocheciny@checiny.pl

41 31 51 070

www.spstarocheciny.checiny.pl

Szkoła Podstawowa w Tokarni

Tokarnia 186

sptokarnia@checiny.pl

41 31 54 621

www.sptokarnia.szkolnastrona.pl

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chęcinach

ul. Kielecka 20

zsocheciny@checiny.pl

41 31 51 037

www.zsocheciny.szkolnastrona.pl

Przedszkole Samorządowe w Chęcinach

os. Sosnówka

przedszkole@checiny.pl

41 31 51 297

www.pscheciny.az.pl

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Wolicy

Wolica ul. Szkolna 35

zsowolica@checiny.pl

41 31 54 010

www.zsowolica.checiny.pl

Placówki, których organem prowadzącym są Stowarzyszenia

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

WWW

Publiczna Szkoła Podstawowa w Korzecku

Korzecko 82

stowarzyszenie.korzecko@gmail.com

41 31 51 021

www.stowarzyszenie-korzecko.pl

Szkoła Podstawowa w Radkowicach

Radkowice 87

sp.radkowice.checiny@gmail.com

41 31 51 778

www.spradkowice.edupage.org

Publiczna Szkoła Podstawowa w Siedlcach

Siedlce 138

psp.siedlce@poczta.onet.pl

41 31 54 053

www.pspsiedlce.pl

Placówki, których organem prowadzącym jest Powiat

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Tel/Fax

WWW

Zespół Szkół Nr 2 w Chęcinach

ul. Białego Zagłębia 1

zs2checiny@onet.pl

41 31 51 068

www.zspcheciny.cal.pl

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podzamczu

Podzamcze 46

sekretariat.mow.podzamcze@onet.eu

41 31 51 072

41 31 53 030 wew. 13

www.mowpodzamcze.com.pl

Powiatowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Chęcinach

ul. Białego Zagłębia 1

pssm_checiny@op.pl

41 31 52 654 697 844 401

www.ssm-checiny.pl

 

Komisariat Policji w Chęcinach

Adres 26-060 Chęciny

Telefon

Tel/Fax

Patrol

ul. Radkowska 29

41 34 93 683

41 34 93 783

723 192 235

Urząd Pocztowy w Chęcinach

Adres 26-060 Chęciny

Tel/Fax

ul. Małogoska 1

41 31 51 025

 

Ochotnicza Straż Pożarna na terenie Gminy Chęciny

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

Nazwa placówki

Adres 26-060 Chęciny

OSP Bolmin

Bolmin 59 a

OSP Radkowice

Radkowice

OSP Chęciny

ul. Szkolna 18

OSP Siedlce

Siedlce 79 b

OSP Łukowa

Łukowa 103

OSP Tokarnia

Tokarnia 233

OSP Ostrów

Ostrów

OSP Wolica

Wolica ul. Kolejowa 2

 

Turystyka – atrakcje

Nazwa atrakcji turystycznej

Adres 26-060 Chęciny

e-mail

Telefon

WWW

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Podzamcze 45

sekretariat@rcnt.pl

41 34 34 050

www.rcnt.pl

Muzealna Izba Górnictwa Kruszcowego w Miedziance

Miedzianka 1

sekretariat@ckis.checiny.pl

784 377 444

www.miedzianka.pl

Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny w Tokarni

Tokarnia 303

skansen@mwk.com.pl

41 31 54 171

www.mwk.com.pl

Jaskinia RAJ

ul. Dobrzączka

jaskiniaraj@lysogory.com.pl

41 34 65 518

www.jaskiniaraj.pl

 

 
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
Powrót do góry
Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach, Plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny
tel.: +48.(41)3151006, fax: +48.(41)3151085, email: gmina@checiny.pl, http://checiny.pl
NIP: 959-082-88-67 Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach
NIP: 959-16-72-746 Gmina Chęciny
Copyright © 2013 Gmina Chęciny
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x